Konferencja – mapa lokalizacji

Na mapie zaznaczono najważniejsze punkty związane z Konferencją IwZ 2017.

LEGENDA:

główna lokalizacja konferencji IwZ’2017: ECOTECH-COMPLEX  położenia wybranych hoteli
Lublin
Największe atrakcje Lublina

Lublin zachwyca siedmiowiekową historią opowiadaną przez muzea, zabytki, tradycyjne smaki oraz legendy ukryte w uliczkach, zaułkach i murach kamienic. Doświadczanie miasta warto rozpocząć od spaceru po Starym Mieście i podążać szlakiem historycznego bogactwa, wielokulturowych korzeni, a także wciąż żywych tradycji okresu jagiellońskiego i diaspory żydowskiej. Zapraszamy na witrynę UM Lublin.

UMCS - gospodarz konferencji IwZ'2017


Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej to największa uczelnia publiczna po wschodniej stronie Wisły. Do chwili obecnej UMCS ukończyło ponad 235 tys. absolwentów. Więcej informacji.

Aplikacja Turystyczny Lublin

Aplikacja Turystyczny Lublin powstała z myślą o zapewnieniu profesjonalnej obsługi turystów w związku z obchodami Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. Jest to całkowicie darmowe narzędzie, które przyda się zarówno osobom odwiedzającym Lublin, jak i mieszkańcom. Pobierz aplikację.

Lublin - mapa turystyczna

Zapraszamy do pobierania materiałów przygotowanych przez Urząd Miasta Lublin i dedykowanych dla odwiedzających nasze miasto. Zobacz…

Konferenecja Informatyka w Zarządzaniu / Metody Komputerowe w Ekonomii Eksperymentalnej