IwZ/CMEE w portalu ECOTECH

Informujemy, że na witrynie ECOTECH-COMPLEX Centrum Analityczno-Programowego dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku pojawiła się informacja o konferencji – zobacz informację. Przypominamy, że ECOTECH będzie miejscem obrad konferencyjnych.

Ecotech-Complex to wspólna inicjatywa pięciu jednostek prowadzących działalność naukowo-badawczą na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego, której koordynatorem projektu jest Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Budynek ECOTECH jest laureatem nagrody „Kryształowa Cegła” w kategorii „Obiekty użyteczności publicznej” – więcej informacji.

Pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny IwZ@CMEE’2017.

Mapa IwZ’2017

Zaparszamy na nową podstronę zawierającą mapę z najważniejszymi lokalizacjami związanymi z konferencją IwZ’2017. Mapa będzie aktualizowana na bieżąco – zobacz stronę.

Pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny IwZ@CMEE’2017.

Zakończenie rejestracji

Komitet Organizacyjny Konferencji IwZ@CMEE’2017  informuje, że rejestracja na konferencję (zgłoszenia udziału i tematu wystąpienia oraz potencjalnego miejsca publikacji) zostanie zamknięta w dniu 25.10.2017r.

Pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny IwZ@CMEE’2017.

Formularze rejestracyjne już działają!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji IwZ@CMEE’2017 informujemy, że formularze rejestrcyjne na naszą konferencję już działają. Zapraszamy do rejestracji na strony:

Formularz do przesyłania artykułów do recenzji zostanie uruchomiony do końca lipca 2017 r.

Do zobaczenia w Lublinie!
Komitet Organizacyjny IwZ@CMEE’2017

Witryna konferencji

W dniu 09.06.2017r. została udostępniona nowa wersja witryny Konferencji IWZ/CMEE’2017. Witryna zawiera komplet aktualnych informacji organizacyjnych i merytorycznych dotyczących Konferencji. W razie uwag jesteśmy do dyspozycji: info@itconference.umcs.pl – Komitet Organizacyjny.

Uruchomienie formularza rejestracyjnego planowane jest na 14.06.2017r.

Konferenecja Informatyka w Zarządzaniu / Metody Komputerowe w Ekonomii Eksperymentalnej